Wystartowaliśmy już ze sprzedażą kontynuacji naszej inwestycji na warszawskich Bielanach.

W zielonej i spokojnej części Bielan powstaje już drugi, kaskadowy budynek Osiedla Głowackiego. Budujemy bezpieczny i spokojny zakątek dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas jak również korzystać z dobrej komunikacji z centrum Warszawy. Na szczególną uwagę zasługują duże tarasy, które mogą być spełnieniem marzeń o ogrodzie w mieście.

W najbliższym otoczeniu jest pełna i bardzo przyjazna infrastruktura handlowa, edukacyjna czy medyczna a przede wszystkim dużo zieleni i możliwości na spacery czy wycieczki rowerowe.

kontakt do biura sprzedaży: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 22 45 25 395. Zapraszamy!

strona inwestycji: www.osiedleglowackiego.pl

 

Tegoroczne wiosenne Targi Mieszkań i Domów w Hali EXPO XXI cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Miło nam było, że nasze inwestycje spotkały się z tak pozytywnymi reakcjami. Odwiedzali nas nawet klienci, którzy już wcześniej kupili u nas jedno mieszkanie. Takie powroty cieszą nas szczególnie, bo ozanaczają, że nasze inwestycjie spełniły ich oczekiwania. Były to dla nas dwa dni intensywnej, ale bardzo ciekawej pracy. Będziemy informować, o kolejnych imprezach targowych, na których będziemy się wystawiać. Teraz zapraszamy do naszych biur sprzedaży lub kontaktu telefonicznego. 

 

piątek, 16 luty 2018 13:09

Zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów

W najbliższy weekend 17-18 lutego zapraszamy do stoiska Unimax Development podczas Targów Mieszkań i Domów, które odbędą się w Centrum Expo XXI na ul. Prądzyńskiego 12/14. Będziemy prezentować naszą najnowszą ofertę Osiedla Głowackiego 2 oraz ofertę naszych inwestycji na Woli, Targówku oraz w Wawrze! wiecej informacji o targach: https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/warszawa/
piątek, 29 grudzień 2017 12:32

5 stycznia - biura sprzedaży nieczynne

W piątek 5 stycznia nasze biura sprzedaży będą nieczynne. Zapraszamy serdecznie w poniedziałek 8 stycznia.
Odbyła się już 11. edycja konferencji „Polski Rynek Mieszkaniowy”, która potwierdziła znakomitą kondycję sektora nieruchomości mieszkaniowych. Gościem specjalnym wydarzenia był Wiktor Juszczenko. Nasza firma Unimax Development miała przyjemność być jednym ze sponsorów wydarzenia. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym raportem.

 

Zobacz raport pdf

W dniu 15.05.2017 r. I etap Osiedla Legionów uzyskał pozwolenie na budowę. Po uprawomocnieniu się decyzji rozpoczynamy prace budowlane na działce. Planowany termin realizacji etapu – grudzień 2018 r.

czwartek, 09 luty 2017 09:36

Powstaje nowy etap Osiedla przy lesie III

Dla tych co cenią sobie bliskość lasu i możliwość dobrej komunikacji z centrum Warszawy powstaje na Wawrze klimatyczne osiedle 3-6 piętrowych budynków. Zapraszamy na stronę interentową inwestycji.

www.osiedleprzylesie.pl

środa, 08 luty 2017 12:55

Strona inwestycji Niska30.pl

Uruchomiliśmy stronę internetową naszej nowej inwestycji - Rezydencja Niska 30. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentów oraz lokali usługowych.

www.niska30.pl

Osiedle Legionów to nowa inwestycja zlokalizowana w centrum miasta, naprzeciwko WDK. Obecnie w ofercie znajdują się dwa budynki mieszkaniowe z podziemną halą garażową. Na parterze w budynku A (pierwszy od centrum patrząc) będą 4 lokale usługowe. Na wiosnę planujemy rozpoczęcie budowy.

piątek, 25 listopad 2016 11:09

Rezydencja Niska 30 już wkrótce!

Informujemy, że otrzymaliśmy pozwolenie na budowę dla naszego nowego projektu „Rezydencja Niska 30” na Woli. To niewielki budynek apartamentowy na 19 lokali mieszkalnych wyróżniający się elegancką architekturą i wysokim standardem wykonania. Doskonała lokalizacja. Wyjątkowa propozycja dla wyjątkowych Klientów. W niedługim czasie ruszy sprzedaż mieszkań!
piątek, 25 listopad 2016 11:08

Startuje Osiedle Piecyka na Targówku!

W dniu 21.10.2016r zostały oficjalnie rozpoczęte prace budowalne na „Osiedlu Piecyka” na zielonym Targówku. To kolejny projekt firmy Unimax Development Sp .z o.o. w Warszawie. W ofercie mieszkania od 28 m2 do 80m2, duża oferta mieszkań w MDM. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie www.osiedlepiecyka.pl lub osobiście do terenowego biura sprzedaży: ul. Deszczowa 2. Nie czekaj, sprzedaż mieszkań już trwa!
wtorek, 04 październik 2016 10:53

"Skrzydła 2016"

Osiedle Nowy Baranówek zdobyło nagrodę gospodarczą "Skrzydła 2016". Tradycyjnie organizatorem plebiscytu było Echo Dnia. Jak co roku, kapituła konkursu nagrodziła najlepsze produkty i usługi z regionu świętokrzyskiego.

 

 

Z radością informujemy, że Spółka uzyskała prawomocne pozwolenie na budowę Osiedla Piecyka na warszawskiej Pradze Północ. Kameralny budynek, w którym znajdą się 83 mieszkania. Rozpoczęcie budowy już wkrótce.

czwartek, 02 czerwiec 2016 13:06

"Mistrzowskie" lokale na Solnej

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lub wynajmu lokali usługowych w PROMENADZIE SOLNEJ. Dysponujemy funkcjonalnymi modułami od 60 m kw. do 300 m kw. (po połączeniu). Wśród naszych klientów są m. in. znani sportowcy z pierwszych stron gazet. Jeden z nich - zdobywca Ligi Mistrzów w Piłce Ręcznej oraz wielokrotny Mistrz Polski - z powodzeniem prowadzi restaurację z wykwitnymi potrawami. Piłkarz jest magnesem przyciągającym innych klientów, nie tylko miłośników dobrej kuchni.   

czwartek, 02 czerwiec 2016 11:11

Mieszkaniowe okazje cenowe

W specjalnej ofercie NOWEGO BARANÓWKA posiadamy dwa mieszkania z podziemnymi miejscami parkingowymi. Mieszkania są położone w Kielcach w zrealizowanych etapach osiedla (II i III etap). Zapraszamy do mieszkania pokazowego mieszczącego się na terenie osiedla - Kielce, ul. Kwarciana 7/2. Podczas spotkania przedstawimy szczegóły oferty oraz zaprezentujemy mieszkania.

środa, 01 czerwiec 2016 09:09

Budowa przed czasem

Ekipa budowlana na V etapie Nowego Baranówka nie zwalnia tempa. Prace budowlane zdecydowanie wyprzedzają założony harmonogram i można się spodziewać szybszej realizacji inwestycji.

wtorek, 05 kwiecień 2016 08:23

IV etap Nowego Baranówka - zrealizowany

W lutym 2016 roku kolejny etap osiedla Nowy Baranówek uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Przekazano klucze do większości mieszkań. Oferta cieszy się niezmiennym zainteresowaniem. W sprzedaży pozostało tylko kilka mieszkań dwupokojowych.

Zapraszamy na nasze stoisko E8. ul. Prądzyńskiego 12/14  w Warszawie.

02.02.2016r. Z przyjemnością informujemy, iż budowa Osiedla Głowackiego na Bielanach, zgodnie z harmonogramem osiągnęła "stan zero”. Wszystko zgodnie z planem.

czwartek, 10 grudzień 2015 15:21

Oddanie do użytku Osiedla Szaserów II

10.12.2015. Nasza inwestycja na warszawskiej Pradze, Osiedle Szaserów, II etap uzyskała pozwolenie na użytkowanie! Rozpoczynamy podpisywanie umów i wydawanie lokali. Dobra wiadomość dla wszystkich mieszkańców przed Świętami!

wtorek, 29 wrzesień 2015 15:13

Osiedle Głowackiego

29.09.2015r. Informujemy, że ruszyła sprzedaż mieszkań naszej najnowszej inwestycji Osiedle Głowackiego, która powstaje na warszawskich Bielanach. Kameralny budynek, elegancka architektura i własność gruntu to główne zalety tego projektu. Zapraszamy do biura sprzedaży przy ul. Okopowej 56, I piętro, Warszawa.

czwartek, 28 styczeń 2016 13:44

V etap Nowego Baranówka już w budowie

W listopadzie 2015 r. została rozpoczęta budowa ostatniego - V etapu osiedla Nowy Baranówek. W ofercie sprzedaży znajdują się wszystkie typy mieszkań oraz powierzchnia komercyjna na parterze, która w zależności od nabywcy może być przeznaczona na lokale usługowe lub mieszkania pod wynajem. W etapie wprowadzono sprzedaż pakietową obejmującą sprzedaż mieszkań wraz z miejscami parkingowymi.   

czwartek, 24 grudzień 2015 11:28

III etap Nowego Baranówka - ZREALIZOWANY

Budowa III etapu zakończona. Przekazano klientom wszystkie mieszkania oraz podpisano większość umów ostatecznych. Sprzedano 100% mieszkań w trakcie realizacji.

Spółka uzyskała prawomocne pozwolenie na budowę projektu Osiedle Głowackiego na warszawskich Bielanach. W budynku znajdzie się 66 mieszkań oraz 58 miejsc w garażu podziemnym. Rozpoczęcie budowy jest przewidziane na koniec III kwartału 

Spółka wygrała przetarg na nabycie nieruchomości o powierzchni 1ha w Warszawie przy ul. Teofila Piecyka. Przewidywana realizacja obejmie ok. 175 mieszkań oraz 250 miejsc parkingowych. Rozpoczęcie budowy planowane jest na II kwartał 2016r.