W piątek mailingiem do klientów rozpoczęliśmy przedsprzedaż 3. etapu Osiedla Legionów – inwestycji realizowanej w Kielcach. Trzeci etap jest już ostatnim, który będzie zrealizowany w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Ściegiennego. Podobnie jak poprzednie etapy i trzeci cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów poszukujących mieszkań. Po inauguracji oferowania wpłynęło bardzo dużo zapytań. Trendy się nie zmieniają, nadal najwięcej osób pyta o niewielkie mieszkania dwupokojowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.    

W tym tygodniu nadzór budowy dokonał wpisu do dziennika budowy o wykonaniu kolejnego etapu budowy obejmującego realizację tynków i instalacji w budynkach. Prace zostały wykonane miesiąc przed czasem. W sierpniu jest planowane uzyskanie decyzji pozwolenia na użytkowanie, co będzie zwieńczeniem wszystkich odbiorów inwestycji.
Podobnie jak budowa, sprzedaż również nie zwalnia tempa. Do zakończenia prac jeszcze kilka miesięcy, a w ofercie pozostało tylko 6 mieszkań ze 140 występujących w całym etapie. Szybka sprzedaż mieszkań determinuje nas do intensywnej pracy nad ostatnim (trzecim) etapem inwestycji. Wkrótce poinformujemy o terminie rozpoczęcia oferowania…

W Osiedlu Legionów, w budynku (B2) już zostały zrobione elewacje od strony południowej i wschodniej. Na ukończeniu są ściany wewnętrzne w obu budynkach oraz roboty instalacyjne. W ofercie sprzedaży pozostało tylko 19 mieszkań, ale kilka jest we wstępnych rezerwacjach.

Prace budowlane II etapu kieleckiej inwestycji – Osiedla Legionów przebiegają szybciej niż przewidywał to harmonogram. W budynku (B2) zostały wymurowane ściany wewnętrzne w mieszkaniach, a z tynkami ekipa jest już na pierwszym piętrze. W obu budynkach trwa ocieplanie styropianem ścian zewnętrznych. Planowany termin przekazywania lokali do użytkowania został ustalony na sierpień 2020 r., ale przy utrzymaniu obecnego tempa budowy, są szanse na wcześniejsze zakończenie prac. Zapraszamy do obejrzenia aktualnych zdjęć z budowy: http://osiedlelegionow.pl/dziennik-budowy/

Spośród 140 mieszkań w ofercie sprzedaży pozostało tylko 27 i 1 lokal usługowy. Niezmiennie największym zainteresowaniem cieszą się mieszkania o pow. ok. 40 m kw., których jest już niewiele. W ostatnim okresie zostało też podpisanych kilka umów na większe mieszkania 3- i 4-pokojowe.

W Kielcach nie zwalnia tempa budowa II etapu Osiedla Legionów. Niebawem zostaną wykonane stropy nad IV piętrem w budynku B2 (Zgody) i nad III piętrem w budynku B1 (Ściegiennego). Zgodnie z harmonogramem budowy, stropy nad II piętrami w obu budynkach, miały być wykonane do końca maja br. Na niższych kondygnacjach murowane są ściany wewnętrzne oraz montowane są instalacje elektryczne.

Od początku oferowania inwestycja cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. W II etapie już podpisano prawie 100 umów, a do przekazywania lokali jeszcze daleko – sierpień 2020 r. W zrealizowanym I etapie osiedla pozostały tylko 3 mieszkania (64-107 m kw.). Zapraszamy do biura sprzedaży zlokalizowanego na terenie osiedla.

14 Sty 2019 15:58

Osiedle Głowackiego

Mury – ściany osłonowe – pozostało dokończenie 8 piętra (więcej…)

Osiedle Legionów w Kielcach. Odnowiony, prawie dwustuletni zabytek wrócił na swoje miejsce. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo: http://kielce.naszemiasto.pl/…/prawie-200-letnia-matka-bosk…

Komentarz Prezesa Michała Kubickiego na temat wpływu podwyżek cen prądu na wysokość stawek za mieszkania. Zapraszamy do lektury: https://www.bankier.pl/…/Podwyzki-cen-pradu-podniosa-tez-st…

Trwają prace ziemne, rozpoczęliśmy również układanie zbrojenia.

Pierwsze tegoroczne, zaśnieżone zdjęcie Osiedla Legionów – projekt przygotowywany do odbiorów.

22 Gru 2018 13:12

Świąteczny czas

Uprzejmie informujemy, że w dniach 24 i 31 grudnia nasze Biura Sprzedaży będą czynne do godziny 12:00.

Trwają ostatnie prace wykończeniowe związane z malowaniem ścian klatek schodowych i roboty porządkowe. Budynki są przygotowywane do odbiorów.
To dobry moment na zrobienie artystycznych, nastrojowych zdjęć dokumentacyjnych

17 Gru 2018 11:12

Osiedle Legionów etap II

Osiedle Legionów etap II – trwają roboty związane z wykopem pod fundamenty, wykonywane są „chudziaki”, w budynku nr 2 zabetonowano większość płyty fundamentowej, wykonane zostały piony i betonowana jest pierwsza część stropu nad garażem.

Montowane są wypełnienia balustrad balkonowych i tarasowych, ogrodzenia ogródków lokatorskich, skrzynki pocztowe i gabloty informacyjne. (więcej…)

05 Gru 2018 09:01

Osiedle Głowackiego II

Na Osiedlu Głowackiego II trwają prace związane z wykonywaniem stropu na poziomie +8. Wkrótce zakończenie części konstrukcyjnej budynku.

Głębocka 72 to kameralny, trzypiętrowy budynek z 62 mieszkaniami o powierzchniach od 27 do 81 metrów kwadratowych. Lokale mają ponadstandardową wysokość – 2.80 m –  pozwalającą na większą swobodę aranżacji.  (więcej…)

W obu budynkach zakończone zostały elewacje i prace tynkarskie. Zamontowana została stolarka okienna i drzwiowa. (więcej…)

14 Lis 2018 14:58

II etap Osedla Legionów

Prowadzone są roboty ziemne w ramach realizacji drugiego etapu Osiedla Legionów w Kielcach.

(więcej…)

09 Lis 2018 14:39

Osiedle Piecyka II

Trwają prace wykończeniowe wewnątrz budynków: (więcej…)

Jak istotny jest wybór wyspecjalizowanej firmy zarządzającej rynkiem najmu, aparthotelami i condohotelami? (więcej…)

O specustawie mieszkaniowej, konsekwencji zamknięcia otwartych rachunków powierniczych i o programie Mieszkanie Plus. (więcej…)

Aktualny status prac na budowie: (więcej…)

22 Paź 2018 15:47

Osiedle Legionów

Budynek A – układane są płytki na posadzkach korytarzy i klatek schodowych. (więcej…)

Inwestycja zakończona, z pozwoleniem na użytkowanie.
(więcej…)

12 Paź 2018 16:53

II etap Osiedla Piecyka:

Trwają prace wykończeniowe wewnątrz budynku.
(więcej…)

Mamy znacząco przeszacowane ceny gruntów budowlanych. (więcej…)

Duże zainteresowanie, masa klientów, dziesiątki rozmów.
(więcej…)

Bardzo ciekawa rozmowa o polskim i waszawskim rynku mieszkaniowym.
(więcej…)

Stan budowy:

Zakończono piony i rozpoczęto szalowanie stropu nad 4 piętrem. (więcej…)

02 Paź 2018 07:08

Targi Mieszkań i Domów

Już w najbliższy weekend zapraszamy na stoisko UNIMAX DEVELOPMENT na Targach Mieszkań i Domów, które odbędą się w Centrum Expo XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14.

Trwają prace wewnątrz budynków. Rozpoczęto zagospodarowywanie otoczenia i układaniem chodników. (więcej…)

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego dla miasta  stołecznego Warszawy wydał dla Osiedla Piecyka decyzję o pozwolenie na użytkowanie. (więcej…)

Prezes Michał Kubicki w komentarzu do najnowszego raportu bankier.pl, dotyczącego cen gruntów inwestycyjnych:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Ceny-transakcyjne-gruntow-II-kw-2018-r-Raport-7614578.html

Budowa zakończona, włącznie z zagospodarowaniem terenu. Trwają ostatnie prace porządkowe.
(więcej…)

14 Wrz 2018 08:07

Osiedle Głowackiego II

Gotowy strop drugiego piętra. (więcej…)

Prezes Michał Kubicki komentuje sytuację na rynku mieszkaniowym na łamach Pulsu Biznesu: (więcej…)

Etap I
Trwają prace związane z nasadzeniem zieleni. Wkrótce kontrola PINB i decyzja o pozwoleniu na użytkowanie.
(więcej…)

Budynek A – wykonywana jest elewacja od strony wschodniej, trwają prace przy instalacjach podposadzkowych, i wylewkach cementowych. Dobiega końca tynkowanie na klatkach schodowych.Układane są posadzki z płytek na korytarzach i klatkach schodowych.
Budynek B – trwają prace przy instalacjach podposadzkowych. Zakończone zostały prace tynkarskie wewnątrz budynku. Wykonywane są wylewki cementowe. Trwają prace związane z wykonywaniem posadzek z płytek na korytarzach i klatce schodowej. Rozpoczął się montaż pierwszej windy.

28 Sie 2018 14:49

Osiedle Głowakiego II

Pierwsze piętro gotowe – wykonano wszystkie słupy i ściany. Zabetonowano strop – zdjęcia na chwilę przed zalaniem konstrukcji betonem.
(więcej…)

Etap I
Wszystkie prace w budynku i wokół budynku zakończone. Umowę na dostawę gazu została podpisana!
(więcej…)

Prezes Michał Kubicki: „7 to jak wiadomo szczęśliwa liczba, a 700 apartamentów to oczywiście super wynik i bardzo się cieszę, że pojawił się przy okazji realizacji Rezydencji Niska 30 -naszego najbardziej prestiżowego, a tym samym najdroższego projektu. (więcej…)

Wkrótce zakończenie konstrukcji żelbetowej parteru.

Podpisaliśmy umowę sprzedaży nr 1000!
Większość projektów realizujemy na rynku warszawskim, ale tysięczne mieszkanie sprzedano w Kielcach – co ma wymiar symboliczny, gdyż to właśnie Kielce są kolebką naszej działalności.
(więcej…)

Budynek A- wykonane zostały – konstrukcja budynku i ściany zewnętrzne, wykonane zostały ścianki działowe. Wykonywane są instalacje podtynkowe i podposadzkowe, trwają prace tynkarskie w klatce nr 1 oraz 2, wykonywana jest elewacja od strony zachodniej, wschodniej, południowej i północnej. Wykonywane są wylewki cementowe. Trwają prace na dachu budynku.
(więcej…)

Etap I
Zakończono wszystkie prace w budynku. Wykonano tarasy i wygrodzenia ogródków lokatorskich – pozostała do nasadzenia zieleń.
(więcej…)

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego dla miasta stołecznego Warszawy wydał ostateczną decyzję o pozwoleniu na użytkowanie budynku.

Budowa, która rozpoczęła się pod koniec kwietnia, po niespełna trzech miesiącach wkracza w kolejną fazę – budynek osiągnął właśnie „stan zero”.

Kolejny etap Osiedla Legionów z prawomocnym pozwoleniem na budowę. (więcej…)

18 Lip 2018 07:32

Osiedle Piecyka

Etap I

Zakończono wszystkie roboty w budynku. Trwają prace związane z zagospodarowaniem otaczającego terenu. Dobiega końca przygotowanie ogródków lokatorskich. Budynek wkrótce zostanie podłączony do gazu – wykonano sieć i przyłącza. Pozostałe media zostały już podłączone.

II Etap

Zakończono roboty żelbetowe, murowe i związane z  konstrukcją i pokryciem dachu, a także montaż okien. Wykonano około 90% elewacji. Trwają prace tynkarskie – wykonane realizowane już w ok. 70%. Układane są posadzki w lokalach. Trwa montaż są instalacji podtynkowych i podposadzkowych. W garażu prowadzone są prace instalacyjne, wykonano ocieplenie stropu i klatek schodowych wełną mineralną. Zamontowano drzwi zewnętrzne do klatek schodowych.

(więcej…)

Budowa zakończona!
Trwają prace porządkowe i dokonywanie ostatnich przeglądów przed odbiorami.

Dobiegają końca prace przy elewacji zachodniej. W obu budynkach zamontowano większość okien i drzwi. Obecnie prowadzone są roboty na dachach i  we wnętrzach budynków – tynkowanie, montaż instalacji.

(więcej…)

04 Lip 2018 14:36

Publikacja w Bankier.pl

Bardzo ciekawy artykuł o sytuacji w branży budowlanej, z komentarzem prezesa Unimax Development – Michała Kubickiego.
https://m.bankier.pl/wiadomosc/Branza-budowlana-hamuje-Spada-podaz-nowych-mieszkan-7601547.html 

Rezydencja Niska 30 już po inspekcjach Straży Pożarnej i Sanepidu. Budynek został odebrany bez uwag.
Wkrótce wizyta Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego.

Na Osiedlu Głowackiego II zabetonowana jest już cała płyta fundamentowa. Trwają prace przy betonowania pionów garażu i szalowania stropu nad garażem

Kameralny, czteropiętrowy budynek mieszkalny powstanie przy ul. Głębockiej 72.

Zapraszamy na stronę inwestycji

Roboty w budynku zostały zakończone. Trwają ostatnie prace porządkowe przed odbiorem PINB i odbiorami lokatorskimi.

Wniosek o pozwolenie na użytkowanie został złożony.

22 Cze 2018 09:30

Ceny gruntów

Stawki transakcyjne za działki inwestycyjne w stolicy spadły przez kwartał o 5 proc. – w ujęciu rocznym to już blisko 20 proc – tak wynika z najnowszego raportu przygotowanego wspólnie przez Puls Biznesu, Cenatorium i bankier.pl. (więcej…)

Zakończono montaż schowków rowerowych w garażu. Trwają ostatnie prace na patio. Malowane są klatki schodowe, a w balustradach balkonowych montowane są szyby. (więcej…)

Osiedle Piecyka I Etap

Główna elewacja budynku została wykonana, pozostała jedynie strefa cokołowa od strony ul. Deszczowej i Piecyka. Zakończone zostały roboty w lokalach mieszkalnych. Malowane są klatki schodowe. W garażu wykonano posadzki z żywicy i zakończono montaż platform parkingowych. Trwają prace związane z zagospodarowaniem terenu wokół budynku i na patio, a także związane z podłączeniem budynku do mediów. (więcej…)

Na ukończeniu są roboty związane z wykonaniem ścian wewnętrznych rozdzielających mieszkania i ścianki działowe. Trwają prace przy instalacjach podtynkowych i podposadzkowych, a także przy tynkowaniu wewnątrz budynków. Wykonywane są elewacje, trwają prace na dachach budynków.
Stolarka okienna i drzwiowa została już w całości zamontowana. (więcej…)

11 Cze 2018 15:10

Ceny mieszkań galopują

„Ceny mieszkań galopują” – bardzo ciekawy tekst na łamach Pulsu Biznesu z obszernym komentarzem Prezesa Michała Kubickiego.
(więcej…)

Jutro i pojutrze zapraszamy do hotelu Sheraton w Sopocie na Forum Rynku Nieruchomości – jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce. W tej edycji konferencji mamy przyjemność pojawić się w gronie sponsorów. Zapraszamy również na nasze firmowe stoisko.

(więcej…)

Zakończona została ścianka berlińska, wykonano wykop i zalano prawie połowę chudego betonu pod płytę fundamentową, której zbrojenie już się rozpoczęło. (więcej…)

Bardzo dobre tempo sprzedaży pozwoliło na zamknięcie przez Inwestora linii kredytowej pozwalającej na finansowanie i refinansowanie budowy III etapu Osiedla Przy Lesie.
Ostatnia faza realizacji projektu będzie realizowana ze środków własnych.
Kredyt został spłacony znacznie wcześniej – termin w umowie z bankiem finansującym umożliwiał jego spłatę do końca I kwartału 2020 roku. 
Dostępny limit kredytu inwestycyjnego wynosił 18.000.000 PLN, a kredytodawcą był Getin Noble Bank S.A.
W pierwszych dniach czerwca Spółka złoży do sądu wieczysto-księgowego wniosek o wykreślenie hipoteki stanowiącej zabezpieczenie spłaty udzielonego kredytu.

Lokale są już niemal gotowe. Dobiegają końca prace wykończeniowe w częściach wspólnych. Instalowane są ostatnie oprawy oświetleniowe. Zakończył się montaż płyt na tarach, zakładane są balustrady balkonowe.

(więcej…)

W I kwartale 2018 roku Unimax Development osiągnął najlepszy wynik sprzedaży w swojej historii. W ciągu trzech pierwszych miesięcy br. firma podpisała 94 umowy deweloperskie – znacząco poprawiając wyniki osiągane w ubiegłych latach w analogicznych okresach rozliczeniowych.

Kilkudziesięcioprocentowe wzrosty

I kwartał 2018 r. był o 31% lepszy od IV kwartału 2017 r. i aż o 88% od I kw. 2017 r.
Największy wpływ na wynik miała sprzedaż mieszkań w projektach warszawskich (Osiedle Piecyka na Targówku i Osiedle przy lesie na Wawrze), a także w kieleckim Osiedlu Legionów.
Zwiększenie oferty (niedawne rozpoczęcie realizacji i sprzedaży kolejnego etapu Osiedla Głowackiego na Bielanach), a także przygotowanie do realizacji następnej fazy Osiedla Legionów pozwalają z optymizmem patrzeć na utrzymanie tempa sprzedaży w kolejnych miesiącach.

Kupują młodzi i na kredyt

Największym powodzeniem wśród klientów cieszą się mieszkania dwu- lub trzypokojowe, o powierzchni do 60 m.kw., choć większe lokale stanowią całkiem pokaźną część sprzedaży (ok. 30% umów to mieszkania o pow. powyżej 60 m.kw.).

Wśród kupujących przeważają osoby młode – 70% z nich jest w wieku 20-40 lat, stanu wolnego (małżeństwa to ok. 1/3 klientów).
Lwia część transakcji (ok. 75%) finansowana jest kredytem bankowym.

Etap I

Elewacja budynku została wykonana, wykańczana jest strefa cokołowa. Trwają prace związane z zagospodarowaniem terenu wokół budynku i na patio. Zakończone zostały roboty w lokalach mieszkalnych, malowane są klatki schodowe. W garażu wykonano posadzki z żywicy, montowane są platformy parkingowe. Prowadzone są prace związane z podłączeniem budynku do mediów.

(więcej…)

Konstrukcje i ściany zewnętrzne budynków A i B zostały zakończone. Wykonywana jest elewacja od strony zachodniej. Rozpoczęły się roboty na dachach budynków.

Wznoszone są ściany wewnętrzne rozdzielające mieszkania oraz ścianki działowe. Trwają prace tynkarskie. Montowawane są instalacje podtynkowe i podposadzkowe.

W większości pomieszczeń została zamontowana stolarka okienna i drzwiowa.

Główne rusztowanie zostało zdemontowane. Elewacja budynku jest teraz w pełni widoczna, do wykończenia pozostała jedynie strefa cokołowa. Zakończone zostały prace na klatkach schodowych, a na balkonach pojawiły się płytki. Trwają prace na patio, wykonywane są posadzki w garażu, montowane są instalacje elektryczne i sanitarne.

Ruszyła budowa II etapu Osiedla Głowackiego. Nasz nowy projekt to propozycja kierowana do młodych rodzin, dla których istotna jest zarówno zapewniająca spokój lokalizacja, jak i czynniki ekonomiczne.

Kolejna inwestycja w budowie – pierwszy budynek został zrealizowany wiosną ub.r., a zdecydowana większość mieszkań została sprzedana jeszcze w trakcie trwania budowy.

Michał Kubicki, prezesa Unimax Development: „Nasz bielański projekt uwzględnia potrzeby określonej grupy społecznej. To osoby, które po osiągnięciu pewnej stabilizacji zawodowej zakładają rodziny. Troska o dzieci i zapewnienie im jak najlepszych warunków do rozwoju stają się głównymi czynnikami decyzji o wyborze mieszkania. Nakładają się na to możliwości finansowe, które u większości osób wchodzących w życie, są z oczywistych powodów ograniczone. Wybór lokalizacji takiej jak Osiedle Głowackego załatwia kilka spraw naraz – gwarantuje spokój, ciszę i dostęp do przestrzeni rekreacyjnych, zapewnia możliwość dotarcia do pracy w stosunkowo krótkim czasie, a sam koszt inwestycji  nie stanowi nadmiernego obciążenia domowego budżetu.”

Ewa Szymańska, menedżer odpowiedzialny za sprzedaż projektu, zwraca uwagę na walory estetyczne, które również są ważnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o zakupie: „Nasi klienci to przede wszystkim osoby młode i aktywne, wymieniające się doświadczeniem z innymi, intersujące się aktualnymi trendami. Dla nich ważne jest bycie na bieżąco i aktualność rozwiązań. Oczekują dobrej, współczesnej architektury, wysokiego standardu materiałów, istotna jest również dbałość o detale.”

Osiedle Głowackiego II to budynek o ciekawej, kaskadowej architekturze. Znajdzie się w nim 41 mieszkań o pow. od 35 do 100 m.kw., z których część została wyposażona w atrakcyjne, duże tarasy lub balkony. Mieszkania będą dostępne w cenie od 6,900 zł, a najmniejszy z lokali będzie można kupić płacąc już poniżej 300.000 zł.

Projekt architektoniczny powstał w pracowni Detan.

Zakończenie inwestycji zaplanowano na IV kwartał 2019 r.

Strona internetowa projektu: www.osiedleglowackiego.pl

Podczas ostatnich przed wakacjami targów mieszkaniowych swoją ofertę zaprezentowali: deweloperzy, pośrednicy kredytowi, a także pośrednicy w obrocie nieruchomościami, a kilkunastu niezależnych ekspertów prawa, finansów, podatków, architektury i aranżacji wnętrz służyło pomocą osobom stojącym na progu decyzji o zakupie nowego lokum.
Zaprezentowana oferta Unimax Development obejmuje projekty realizowane w kilku dzielnicach Warszawy, co z pewnością przyczyniło się do bardzo dużego zainteresowania  naszym stoiskiem.
Targi na PGE Narodowym były drugą wiosenną odsłoną jednego z największych w Warszawie wydarzeń rynku nieruchomości mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE.
Poprzednia edycja miała miejsce w marcu na Torwarze. Wg organizatora imprezy w targach wzięło udział blisko 200 firm i prawie 12 tysięcy odwiedzjących.

O złożonych relacjach wykonawca-deweloper, rosnących kosztach realizacji i przewidywanych konsekwencjach takiego stanu rzeczy pisze Anna Gołasa w tekście zatytułowanym „Drogie wykonawstwo zmroziło branżę”. Zapraszamy do lektury: https://www.pb.pl/drogie-wykonawstwo-zmrozilo-branze-909768

Wystartowaliśmy już ze sprzedażą kontynuacji naszej inwestycji na warszawskich Bielanach.

W zielonej i spokojnej części Bielan powstaje już drugi, kaskadowy budynek Osiedla Głowackiego. Budujemy bezpieczny i spokojny zakątek dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas jak również korzystać z dobrej komunikacji z centrum Warszawy. Na szczególną uwagę zasługują duże tarasy, które mogą być spełnieniem marzeń o ogrodzie w mieście.

W najbliższym otoczeniu jest pełna i bardzo przyjazna infrastruktura handlowa, edukacyjna czy medyczna a przede wszystkim dużo zieleni i możliwości na spacery czy wycieczki rowerowe.

kontakt do biura sprzedaży: sprzedaz@unimaxdevelopment.pl lub 22 45 25 395. Zapraszamy!

strona inwestycji: www.osiedleglowackiego.pl

Tegoroczne wiosenne Targi Mieszkań i Domów w Hali EXPO XXI cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Miło nam było, że nasze inwestycje spotkały się z tak pozytywnymi reakcjami. Odwiedzali nas nawet klienci, którzy już wcześniej kupili u nas jedno mieszkanie. Takie powroty cieszą nas szczególnie, bo ozanaczają, że nasze inwestycjie spełniły ich oczekiwania. Były to dla nas dwa dni intensywnej, ale bardzo ciekawej pracy. Będziemy informować, o kolejnych imprezach targowych, na których będziemy się wystawiać. Teraz zapraszamy do naszych biur sprzedaży lub kontaktu telefonicznego.

W najbliższy weekend 17-18 lutego zapraszamy do stoiska Unimax Development podczas Targów Mieszkań i Domów, które odbędą się w Centrum Expo XXI na ul. Prądzyńskiego 12/14. Będziemy prezentować naszą najnowszą ofertę Osiedla Głowackiego 2 oraz ofertę naszych inwestycji na Woli, Targówku oraz w Wawrze! wiecej informacji o targach: https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/warszawa/

W piątek 5 stycznia nasze biura sprzedaży będą nieczynne. Zapraszamy serdecznie w poniedziałek 8 stycznia.

Odbyła się już 11. edycja konferencji „Polski Rynek Mieszkaniowy”, która potwierdziła znakomitą kondycję sektora nieruchomości mieszkaniowych. Gościem specjalnym wydarzenia był Wiktor Juszczenko. Nasza firma Unimax Development miała przyjemność być jednym ze sponsorów wydarzenia. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym raportem.

W dniu 15.05.2017 r. I etap Osiedla Legionów uzyskał pozwolenie na budowę. Po uprawomocnieniu się decyzji rozpoczynamy prace budowlane na działce. Planowany termin realizacji etapu – grudzień 2018 r.

Dla tych co cenią sobie bliskość lasu i możliwość dobrej komunikacji z centrum Warszawy powstaje na Wawrze klimatyczne osiedle 3-6 piętrowych budynków. Zapraszamy na stronę interentową inwestycji.

www.osiedleprzylesie.pl

Uruchomiliśmy stronę internetową naszej nowej inwestycji – Rezydencja Niska 30. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentów oraz lokali usługowych.

www.niska30.pl

Osiedle Legionów to nowa inwestycja zlokalizowana w centrum miasta, naprzeciwko WDK. Obecnie w ofercie znajdują się dwa budynki mieszkaniowe z podziemną halą garażową. Na parterze w budynku A (pierwszy od centrum patrząc) będą 4 lokale usługowe. Na wiosnę planujemy rozpoczęcie budowy.

Informujemy, że otrzymaliśmy pozwolenie na budowę dla naszego nowego projektu „Rezydencja Niska 30” na Woli. To niewielki budynek apartamentowy na 19 lokali mieszkalnych wyróżniający się elegancką architekturą i wysokim standardem wykonania. Doskonała lokalizacja. Wyjątkowa propozycja dla wyjątkowych Klientów. W niedługim czasie ruszy sprzedaż mieszkań!

W dniu 21.10.2016r zostały oficjalnie rozpoczęte prace budowalne na „Osiedlu Piecyka” na zielonym Targówku. To kolejny projekt firmy Unimax Development Sp .z o.o. w Warszawie. W ofercie mieszkania od 28 m2 do 80m2, duża oferta mieszkań w MDM. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie www.osiedlepiecyka.pl lub osobiście do terenowego biura sprzedaży: ul. Deszczowa 2. Nie czekaj, sprzedaż mieszkań już trwa!

04 Paź 2016 10:20

„Skrzydła 2016”

Osiedle Nowy Baranówek zdobyło nagrodę gospodarczą „Skrzydła 2016”. Tradycyjnie organizatorem plebiscytu było Echo Dnia. Jak co roku, kapituła konkursu nagrodziła najlepsze produkty i usługi z regionu świętokrzyskiego.

Z radością informujemy, że Spółka uzyskała prawomocne pozwolenie na budowę Osiedla Piecyka na warszawskiej Pradze Północ. Kameralny budynek, w którym znajdą się 83 mieszkania. Rozpoczęcie budowy już wkrótce.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lub wynajmu lokali usługowych w PROMENADZIE SOLNEJ. Dysponujemy funkcjonalnymi modułami od 60 m kw. do 300 m kw. (po połączeniu). Wśród naszych klientów są m. in. znani sportowcy z pierwszych stron gazet. Jeden z nich – zdobywca Ligi Mistrzów w Piłce Ręcznej oraz wielokrotny Mistrz Polski – z powodzeniem prowadzi restaurację z wykwitnymi potrawami. Piłkarz jest magnesem przyciągającym innych klientów, nie tylko miłośników dobrej kuchni.

W specjalnej ofercie NOWEGO BARANÓWKA posiadamy dwa mieszkania z podziemnymi miejscami parkingowymi. Mieszkania są położone w Kielcach w zrealizowanych etapach osiedla (II i III etap). Zapraszamy do mieszkania pokazowego mieszczącego się na terenie osiedla – Kielce, ul. Kwarciana 7/2. Podczas spotkania przedstawimy szczegóły oferty oraz zaprezentujemy mieszkania.

01 Cze 2016 10:13

Budowa przed czasem

Ekipa budowlana na V etapie Nowego Baranówka nie zwalnia tempa. Prace budowlane zdecydowanie wyprzedzają założony harmonogram i można się spodziewać szybszej realizacji inwestycji.

W lutym 2016 roku kolejny etap osiedla Nowy Baranówek uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Przekazano klucze do większości mieszkań. Oferta cieszy się niezmiennym zainteresowaniem. W sprzedaży pozostało tylko kilka mieszkań dwupokojowych.

Zapraszamy na nasze stoisko E8. ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

02.02.2016r. Z przyjemnością informujemy, iż budowa Osiedla Głowackiego na Bielanach, zgodnie z harmonogramem osiągnęła „stan zero”. Wszystko zgodnie z planem.

W listopadzie 2015 r. została rozpoczęta budowa ostatniego – V etapu osiedla Nowy Baranówek. W ofercie sprzedaży znajdują się wszystkie typy mieszkań oraz powierzchnia komercyjna na parterze, która w zależności od nabywcy może być przeznaczona na lokale usługowe lub mieszkania pod wynajem. W etapie wprowadzono sprzedaż pakietową obejmującą sprzedaż mieszkań wraz z miejscami parkingowymi.

Budowa III etapu zakończona. Przekazano klientom wszystkie mieszkania oraz podpisano większość umów ostatecznych. Sprzedano 100% mieszkań w trakcie realizacji.

10.12.2015. Nasza inwestycja na warszawskiej Pradze, Osiedle Szaserów, II etap uzyskała pozwolenie na użytkowanie! Rozpoczynamy podpisywanie umów i wydawanie lokali. Dobra wiadomość dla wszystkich mieszkańców przed Świętami!

29 Wrz 2015 09:55

Osiedle Głowackiego

29.09.2015r. Informujemy, że ruszyła sprzedaż mieszkań naszej najnowszej inwestycji Osiedle Głowackiego, która powstaje na warszawskich Bielanach. Kameralny budynek, elegancka architektura i własność gruntu to główne zalety tego projektu. Zapraszamy do biura sprzedaży przy ul. Okopowej 56, I piętro, Warszawa.

Spółka wygrała przetarg na nabycie nieruchomości o powierzchni 1ha w Warszawie przy ul. Teofila Piecyka. Przewidywana realizacja obejmie ok. 175 mieszkań oraz 250 miejsc parkingowych. Rozpoczęcie budowy planowane jest na II kwartał 2016r.

Spółka uzyskała prawomocne pozwolenie na budowę projektu Osiedle Głowackiego na warszawskich Bielanach. W budynku znajdzie się 66 mieszkań oraz 58 miejsc w garażu podziemnym. Rozpoczęcie budowy jest przewidziane na koniec III kwartału