Deweloper Unimax Development Sp. z o.o. - Artykuły filtrowane wg daty: czerwiec 2016

Z radością informujemy, że Spółka uzyskała prawomocne pozwolenie na budowę Osiedla Piecyka na warszawskiej Pradze Północ. Kameralny budynek, w którym znajdą się 83 mieszkania. Rozpoczęcie budowy już wkrótce.

Dział: Aktualności
czwartek, 02 czerwiec 2016 13:06

"Mistrzowskie" lokale na Solnej

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lub wynajmu lokali usługowych w PROMENADZIE SOLNEJ. Dysponujemy funkcjonalnymi modułami od 60 m kw. do 300 m kw. (po połączeniu). Wśród naszych klientów są m. in. znani sportowcy z pierwszych stron gazet. Jeden z nich - zdobywca Ligi Mistrzów w Piłce Ręcznej oraz wielokrotny Mistrz Polski - z powodzeniem prowadzi restaurację z wykwitnymi potrawami. Piłkarz jest magnesem przyciągającym innych klientów, nie tylko miłośników dobrej kuchni.   

Dział: Aktualności
czwartek, 02 czerwiec 2016 11:11

Mieszkaniowe okazje cenowe

W specjalnej ofercie NOWEGO BARANÓWKA posiadamy dwa mieszkania z podziemnymi miejscami parkingowymi. Mieszkania są położone w Kielcach w zrealizowanych etapach osiedla (II i III etap). Zapraszamy do mieszkania pokazowego mieszczącego się na terenie osiedla - Kielce, ul. Kwarciana 7/2. Podczas spotkania przedstawimy szczegóły oferty oraz zaprezentujemy mieszkania.

Dział: Aktualności
środa, 01 czerwiec 2016 09:09

Budowa przed czasem

Ekipa budowlana na V etapie Nowego Baranówka nie zwalnia tempa. Prace budowlane zdecydowanie wyprzedzają założony harmonogram i można się spodziewać szybszej realizacji inwestycji.

Dział: Aktualności