23 Lip 2018 08:56

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Kielcach

Kolejny etap Osiedla Legionów z prawomocnym pozwoleniem na budowę.

Jeszcze w tym roku ruszy budowa następnego etapu Osiedla Legionów – jednej z najciekawszych kieleckich inwestycji deweloperskich ostatnich lat. Właśnie uzyskaliśmy prawomocne pozwolenie na budowę kolejnych prestiżowych apartamentowców.

Osiedle Legionów to prawdopodobnie najlepiej widoczna i najbardziej rozpoznawalna inwestycja mieszkaniowa realizowana obecnie w Kielcach. To kolejny projekt spółki Unimax Development – dewelopera mającego na swoim koncie Promenadę Solną, uznawaną powszechnie za najbardziej prestiżowy adres w mieście, a jednocześnie za budynek, który całkowicie przeobraził centrum Kielc, doprowadził do rewitalizacji terenów nad Silnicą, a swoją architekturą, estetyką i jakością rozwiązań wprowadził nowy standard na rodzimy rynek mieszkaniowy. Osiedle Legionów to inwestycja również wyjątkowa pod wieloma względami –  wyróżniająca się znakomitą lokalizacją, niebanalną architekturą i jakością zastosowanych materiałów. Pierwszy etap inwestycji jest w końcowej fazie realizacji, a wchodzące w jego skład budynki można już podziwiać przy ulicy Ściegiennego, naprzeciwko Wojewódzkiego Domu Kultury.

II etap Osiedla Legionów to dwa pięciopiętrowe budynki, w których znajdzie się łącznie 140 mieszkań o metrażach od 30 do 101 m.kw. Na parterze  jednego z apartamentowców dostępne będą również 4 lokale oferujące od 38 do 127 m.kw. powierzchni usługowej.

Projekt architektoniczny powstał w kieleckiej pracowni DETAN.