26 Kwi 2018 08:08

Nowe mieszkania na warszawskich Bielanach

Ruszyła budowa II etapu Osiedla Głowackiego. Nasz nowy projekt to propozycja kierowana do młodych rodzin, dla których istotna jest zarówno zapewniająca spokój lokalizacja, jak i czynniki ekonomiczne.

Kolejna inwestycja w budowie – pierwszy budynek został zrealizowany wiosną ub.r., a zdecydowana większość mieszkań została sprzedana jeszcze w trakcie trwania budowy.

Michał Kubicki, prezesa Unimax Development: „Nasz bielański projekt uwzględnia potrzeby określonej grupy społecznej. To osoby, które po osiągnięciu pewnej stabilizacji zawodowej zakładają rodziny. Troska o dzieci i zapewnienie im jak najlepszych warunków do rozwoju stają się głównymi czynnikami decyzji o wyborze mieszkania. Nakładają się na to możliwości finansowe, które u większości osób wchodzących w życie, są z oczywistych powodów ograniczone. Wybór lokalizacji takiej jak Osiedle Głowackego załatwia kilka spraw naraz – gwarantuje spokój, ciszę i dostęp do przestrzeni rekreacyjnych, zapewnia możliwość dotarcia do pracy w stosunkowo krótkim czasie, a sam koszt inwestycji  nie stanowi nadmiernego obciążenia domowego budżetu.”

Ewa Szymańska, menedżer odpowiedzialny za sprzedaż projektu, zwraca uwagę na walory estetyczne, które również są ważnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o zakupie: „Nasi klienci to przede wszystkim osoby młode i aktywne, wymieniające się doświadczeniem z innymi, intersujące się aktualnymi trendami. Dla nich ważne jest bycie na bieżąco i aktualność rozwiązań. Oczekują dobrej, współczesnej architektury, wysokiego standardu materiałów, istotna jest również dbałość o detale.”

Osiedle Głowackiego II to budynek o ciekawej, kaskadowej architekturze. Znajdzie się w nim 41 mieszkań o pow. od 35 do 100 m.kw., z których część została wyposażona w atrakcyjne, duże tarasy lub balkony. Mieszkania będą dostępne w cenie od 6,900 zł, a najmniejszy z lokali będzie można kupić płacąc już poniżej 300.000 zł.

Projekt architektoniczny powstał w pracowni Detan.

Zakończenie inwestycji zaplanowano na IV kwartał 2019 r.

Strona internetowa projektu: www.osiedleglowackiego.pl