05 Wrz 2018 10:04

Stan prac na Osiedlu Piecyka

Etap I
Trwają prace związane z nasadzeniem zieleni. Wkrótce kontrola PINB i decyzja o pozwoleniu na użytkowanie.

Etap II
Zakończono roboty żelbetowe i murowe, wykonano konstrukcję i pokrycie dachu, zakończono montaż okien i tynki wewnętrzne w lokalach oraz montaż parapetów wewnętrznych i montaż wind. Wykonano 100% elewacji bez strefy cokołowej od strony patio. Wykonywane są posadzki w lokalach na klatce D i E. Zakończono montaż instalacji podtynkowych, na ukończeniu są instalacje podposadzkowe. W garażu trwają prace instalacyjne, wykonano ocieplenie stropu i klatek schodowych wełną mineralną. Zamontowano drzwi zewnętrzne do klatek schodowych i drzwi do pomieszczeń technicznych w garażu. Trwa montaż drzwi wewnętrznych do lokali oraz układanie płytek na klatkach schodowych. Trwają prace ocieplenia dachu i wykończenia płytami g-k. Rozpoczęto wylewki spadkowe na patio.

W trosce o zdrowie naszych klientów i pracowników informujemy, że wdrożyliśmy środki ostrożności zgodnie z zaleceniami GIS.

Tym samym spotkania w biurze sprzedaży są możliwe z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa – po wcześniejszym umówieniu drogą mailową lub telefoniczną.

Dziękujemy za wyrozumiałość


Prace budowlane na naszych inwestycjach są kontynuowane z zachowaniem zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego