07 Sie 2018 08:06

TYSIĘCZNE MIESZKANIE SPRZEDANE!

Podpisaliśmy umowę sprzedaży nr 1000!
Większość projektów realizujemy na rynku warszawskim, ale tysięczne mieszkanie sprzedano w Kielcach – co ma wymiar symboliczny, gdyż to właśnie Kielce są kolebką naszej działalności.

Prezes Michał Kubicki tak skomentował symboliczny wynik sprzedaży: „Tysiąc sprzedanych mieszkań traktujemy jako cezurę naszej działalności. Za sobą mamy okres zdobywania kompetencji i budowania marki, przed nami wyzwania wynikające z wymagań stawianych doświadczonym deweloperom”.

Na osiągnięcie okrągłego tysiąca sprzedanych mieszkań potrzebowaliśmy niepełnych 6 lat. Utrzymanie tak wysokiego tempa sprzedaży wymagało z jednej strony właściwego przygotowania oferty, a z drugiej zaplecza technicznego pozwalającego na sprawną realizację inwestycji. Prezes Kubicki uważa, że podstawy sukcesu firmy to przede wszystkim przyjęta strategia rozwoju i możliwości, jakie daje współpraca z innymi podmiotami grupy UNIMAX. „Rozwijamy się głównie w lokalizacjach o mniejszym nasyceniu konkurencją. Pozwala nam to utrzymanie bardzo atrakcyjnego poziomu cen. Naszą ofertę dodatkowo wzmacnia wysoka jakość realizacji, którą z kolei możemy zapewnić dzięki synergicznej współpracy z generalnym wykonawcą należącym do tej samej grupy. Gramy do jednej bramki, więc negocjacje przebiegają znacznie szybciej, działamy bardziej skutecznie i praktycznie natychmiast możemy egzekwować wzajemne wymagania. Bardzo ważny jest również brak sytuacji spornych, a to oznacza prawdziwy komfort współpracy.”
Nie zamierzamy zwalniać tempa. W kwietniu uruchomiliśmy budowę kolejnego etapu osiedla na warszawskich Bielanach, w czerwcu rozpoczęliśmy przygotowania do nowego projektu na Białołęce, a kilka dni temu uzyskaliśmy pozwolenie na budowę dwóch budynków apartamentowych w Kielcach.