Ludzie

 

Piotr Prymas
Prezes Zarządu

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej z 25 letnim doświadczeniem w projektowaniu, realizacji zespołów mieszkaniowych i biurowych oraz zarządzaniu spółkami. Przez 20 lat manager kilkudziesięciu realizacji w branży developerskiej. Pełnił funkcje Dyrektora Oddziału, Dyrektora Działu Technicznego w spółkach KB Inwestycje, Mostostal Invest / Acciona Nieruchomości i Volumetric. Przez ostatnie 7 lat Dyrektor Generalny i Członek Zarządu spółki Real Invest. Prezes Zarządu Unimax Development sp. z o.o. od początku 2019 roku.

 

Robert Bracichowicz
Członek Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie kierunku Cybernetyka Ekonomiczna i Informatyka z 20 letnim doświadczeniem w branży deweloperskiej i 5 letnim w branży bankowej. Pełnił funkcje Dyrektora Finansowego w Echo Investment, KB Inwestycje, Volumetric MK Polska. Od 6 lat pełni funkcje Dyrektora Finansowego grupy kapitałowej Unimax.

W trosce o zdrowie naszych klientów i pracowników informujemy, że wdrożyliśmy środki ostrożności zgodnie z zaleceniami GIS.

Tym samym spotkania w biurze sprzedaży są możliwe z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa – po wcześniejszym umówieniu drogą mailową lub telefoniczną.

Dziękujemy za wyrozumiałość


Prace budowlane na naszych inwestycjach są kontynuowane z zachowaniem zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego